Jull Nikotini Yakmak Yerine Isıtın

Elektronik sigara, sigara içmenin son trendidir. Geniş kullanılabilirlikleri ile birçok kişi bunları kullanmaya başlıyor.

Juul, son zamanlarda piyasada yetişen bir elektronik sigara türüdür. Kullanıcıların seçebileceği yalnızca iki tür kartuş vardır – nikotinsiz ve nikotinli.

Şık ve güzel tasarımıyla Juul, kolayca bir USB sürücü veya cep telefonu şarj cihazıyla karıştırılabilir.

Elektronik sigaralar günümüzde oldukça popüler ürünlerdir. Juul adlı bir cep telefonu uygulaması, popülerlik kazanmalarında önemli bir katalizör oldu.

IQOS terea bir buharlaştırıcıdır. Nikotini yakmadan ısıtır, bu da onu sigara içmekten daha güvenli kılar. Normal bir sigara gibi görünmesi için sigara şeklindedir ve aynı hissi verir.

Juul buharları ABD’de daha popüler olsa da, dünya çapında da popülerlik kazanmaya başlıyorlar. Juul vape’leri küçük ve ayrıdır, hareket halindeyken kullanımlarını kolaylaştırır. Ayrıca hem nikotin tuzları hem de normal e-sıvılarla çalışırlar.

Bu makale en popüler 4 elektronik sigara türünün artılarını ve eksilerini tartışmaktadır. Bunlar e-sigaralar, elektronik sigaralar, vape kalemleri ve elektronik sigaralardır.

Elektronik sigaralar, kullanıcıların üretilen buharı soluyabilmeleri için nikotin veya diğer maddeler içeren bir solüsyonu buharlaştıran elektronik cihazlardır. İkinci el dumana maruz kalma riskinde azalma ve pasif vaping gibi birçok fayda sunarlar.

Elektronik sigarayı çok daha zengin bir tatla deneyimlemek isteyenler için IQOS, üç sensör seviyesine sahip benzersiz ısıtma sistemi sayesinde mükemmel bir seçimdir. Eşsiz tasarımı, kullanıcıların pil ömrü veya kartuşları yeniden doldurmak için gereken süre hakkında endişelenmeden en sevdikleri aromalı e-sigaranın keyfini çıkarmalarına olanak tanır.

Juul, nikotini yakmak yerine ısıtan daha küçük bir kartuşla tasarlandığı için son zamanlarda popülerliği artan bir e-sigaradır. Temizlemesi de kolaydır ve diğer e-sigaraların aksine, Juul çoğu elektronik sigara gibi kalın, kahverengi bir sıvı üretmez.

iqos Terea, Japonya’dan bir e-sigaradır. Nikotin alımınızı yönetilebilir bir seviyede tutmada daha etkili olduğu ve ayrıca geleneksel sigaralarda bulamayacağınız tatlar sağladığı iddia edilmektedir.

IQOS Iluma prime, Intechra Health’in (halk arasında IQOS olarak bilinir) başka bir aromalı elektronik sigara türüdür. Elma veya nane gibi farklı tatlar arasında seçim yapabilirsiniz. Bu ürün, kullanıcıya geleneksel sigaralara göre daha sağlıklı alternatifler sunmayı amaçlamaktadır.

2018’de Juul, e-sigara ve vaping endüstrisinde pazar lideri oldu. Ürünleri, kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayan yüksek kaliteli bir ürün olduğu için pazardan bu kadar büyük bir pay almayı başardılar.

1) Elektronik sigaralar her zamankinden daha popüler hale geliyor.

2) Cig-a-likes, cigalikes, vape pens, mods ve daha fazlasını içeren farklı elektronik sigara türleri vardır.

3) E-sigaralar, naneli yabanmersini gibi tatlı çilekli muzlu kremalı pasta tadına kadar pek çok çeşniye sahiptir.

4) Pek çok kişi elektronik sigarayı tütünü bırakmanın bir yolu veya tamamen bırakmaya alternatif olarak kullanır.

5) Bazı insanlar e-sigarayı hala tütün ürünlerinde bulunan bağımlılık yapıcı madde olan nikotin içerdiği için eleştiriyor.

6) Bazı firmalar aldıkları e-sigara başlangıç kitlerini ücretsiz verirken, bazı firmalar daha yüksek fiyatlardan satmaktadır.

7) Elektronik sigaraların çoğu kişiselleştirilebilir özelliklerle gelir.

Share: