MHP Umumi Başkanı Bahçeli: “Kılıçdaroğlu davul sen dahi, tokmak başkasında, ilk namzet ol, sonraları durum”

Ulusçu Akım Partisi (MHP) Umumi Başkanı Heybet Bahçeli, “Korkaklar Türkiye’yi taşa tutanlardır. Korkaklar yıldırı örgütlerinin, yayılmacı tertipçilerin arkasına saklananlardır. Sayın Kılıçdaroğlu davul sen dahi, tokmak başkasında, önceki aday ol, sonradan yer” dedi.

MHP şef Bahçeli, partisinin kol toplantısında konuştu.

13 Kasım’da Elazığ’birlikte miting gerçekleştireceklerini belirten Bahçeli, “20 Kasım 2022 tarihinde dahi Samsun Mitingimizi Ordu, Giresun, Sinop ve Kastamonu iklim teşkilatlarımızın dört başı bayındır iştirakleriyle gerçekleştireceğiz. Yılmamızı gözleyenler, vazgeçmemizi düşleyenler sakıncasız olunuz kim, emeğin yerde kalmayacağını, çalışmanın millet nezdindeki mükafatını banko görüp yaşayacaklardır” açıklamasında bulundu.

“Kılıçdaroğlu, TOGG’un dizi üretimi 2023 yılında başlıyor, siparişini atfetmek için dahi hadi şimdiden kuyruğa gir”

Cumhuriyet Altını El Partisi (CHP) Umumi Başkanı Eksiksizlik Kılıçdaroğlu’nun “makine üretiyoruz dediler. Hani nerede? Milleti kandırıyorlar” sözlerini hatırlatan Bahçeli, “Allah’a haddinden fazla şükür gözlerimizle 29 Ilk Teşrin 2022 tarihinde Bursa Gemlik’te gördük ve şahit olduk. Sayın Kılıçdaroğlu, sana incitici bir bilgi vereyim, TOGG’un dizi üretimi 2023 yılında başlıyor, buna şimdiden hazır ol, siparişini çevirmek için üstelik haydi şimdiden kuyruğa gir. İlk yerel ve milli elektrikli otomobil olan TOGG’un banttan inzal törenine katılarak kuma sevinci paylaştık, bundan birlikte övünme ettik” diyerek konuştu.

“Kılıçdaroğlu parlak beyinleri uzaklarda, John’de, Hans’ta, onda bunda değil, Ahmet’te uzaklık, Mehmet’te ara”

Kılıçdaroğlu’nun ESIR gezisine ilgili mütekellim Bahçeli, “BENDE’üstelik ve bazen Avrupa ülkelerinde ak pak düşünce hatırlamak üzere gezip tozarken, bu beyinlerle Cumhuriyet’in ikinci yüzyılını konuşacağım derken, pırıl pırıl zekalarıyla, aşağı volkan ağzı kabilinden fışkıran karın ve bilgelik mahmul beyinleriyle vatan evlatları Gemlik’te harikalar oluşturmuşlar, hayranlık uyandıran amal çıkarmışlar. Kılıçdaroğlu ak pak beyinleri uzaklarda, John’dahi, Hans’ta, onda bunda değil, Ahmet’te meydanlık, Mehmet’te mesafe, yabancısı olduğun Türk milletinde ara ve katiyen bulacağını bile kafandan tarh” şeklinde konuştu.

“Kılıçdaroğlu bateri sen bile, tokmak başkasında, önceki aday ol, sonraları konum”

MHP lideri Bahçeli, Kılıçdaroğlu’nun “Erdoğan benim namzet olmamdan çokça korkuyor” sözlerini hatırlatarak, “Korkaklar milli başarıları gölgelemek için sıraya girenlerdir. Korkaklar Türkiye’yi taşa tutanlardır. Korkaklar yıldırı örgütlerinin, yayılmacı tertipçilerin arkasına saklananlardır. Sayın Kılıçdaroğlu bateri sen de, tokmak başkasında, evvel aday ol, sonradan yer. Arkası Sıra da siyasetinde milli ve ahlaklı olmaya çalış” ifadelerini kullandı.

“Burak Haktanır’ın cesareti ve yalman duruşu de filhakika alkışlanacak düzeydedir”

Boğaziçi Film Festivali’nde yaşananlara ilişik ise Bahçeli şunları söyledi:

“Sanki benzeri film yönetmeninin, aranje tıpkısı bergüzar töreninde, PKK havarisi, terör heveslisi Tabipler Birliği Başkanı üzere, “temelli sulh dedi diyerek hapse attılar” sözü ve aldığı etki ödülü söz konusu bölücü şahsa ithaf etmesi de zül ittifakının kokuşmuş asıl fikri, esas eğilimidir. Terörizme, ihanete, melanete, rezalete hazar diyenler, barışın yegane düşmanıdır. Bu tiplerin sulh, doğruluk, demokrasi ve özgürlük çıkışları Türkiye’ye kurulmuş tıpkı nevi bombalı tuzaktır. Buna eşit direkt yana tavır alan, Türk Silahlı Kuvvetleri’mize bühtan atıldığını haykıran, bu suretle milletimizin takdirini toplayan hakikat sanatçımız Burak Haktanır’ın cesareti ve dik duruşu birlikte doğrusu alkışlanacak düzeydedir ve kendisini tesit etmek, helal olsun gitmek boynumuzun borcudur.” – ANKARA

Share: