Sazak Büyükşehir Belediyesi 1. Spor Oyunları tamamlandı

Sazak Büyükşehir Belediyesi vasıtasıyla, personel motivasyonunu ve ilişkinlik duygusunu tezyit etmek ve mızıka olma bilincini düşünmek hesabına voleybol, basketbol, alan topu, masa topu ve futbol branşlarında 24 Ilkgüz tarihinde başlatılan 1. Spor Oyunları’nın 4 kategorisi tamamlandı.

3 Boşluk Cumartesi günü Macit Özcan Spor Tesisleri’nde saat 16: 30’bile futbol branşının 3. ve 4.’lük maçı Hususi Türlü ve Toplumsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı beyninde yapılacak. Benzeri ahit saat 18: 00’üstelik ise bitiş maçı, Büyükşehir Kat Imal Bakım ve Tamir Dairesi Başkanlığı ile MESKİ Bindi Hizmetleri Dairesi Başkanlığı arasında yapılacak. Sonrasında temas branşın önce 4 takımına veya katılımcısına yürek ve madalya verilecek. Futbol, masa topu ve tenis branşları Macit Özcan Spor Tesisleri’nde, basketbol ve uçan top ise Adnan Menderes Bulvarı Ekin Park Yeri içerisinde mevcut sahalarda yapıldı.

“Çok dörtköşe ve güzel tıpkısı tertip oldu”

Mersin Ağacı Büyükşehir Belediyesi 1. Spor Oyunları’nın detaylarını paylaşan Toyluk ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanı Emrullah Ölçüsüz, “24 Ilkgüz tarihinde başlayan Mersin Ağacı birimler arası spor oyunlarında, 5 branşta spor karşılaşmaları yaptık. Tamamen personelimizin katılım ettiği organizasyonlar ki, Genel Sekreterimiz da oyuncu kendisine katıldı. Futbol, basketbol, uçan top, alan topu ve masa tenisi etkinliklerimiz oldu. Kâffesi bitti. Futbolda 3 Mesafe günü final maçı yapılıyor. O aktarılma aynı zamanda bağış törenini dahi yapacağız. Turnuvaya yaklaşık 700 civarı çalışanımız katıldı. Haddinden Fazla dörtköşe, haddinden fazla iyicene benzeri kombinezon oldu” dedi.

“Turnuvayı geleneksel arkaç getireceğiz”

Spor Oyunları organizasyonunun amacını dahi nâkil Ölçüsüz, “Bunu düzenlerken amacımız, kurumsal aidiyet duygusunu yetiştirmek, motivasyonu yükseltmek, kontak ve beraberliği keşfetmek, tıpkısı mızıka olma bilincini geliştirmekti. Namına 1. Mersin Büyükşehir Belediyesi Spor Oyunları dedik. Bundan Sonra herhangi bir sene yapmayı düşünüyoruz” ifadelerini kullandı. – MERSİN

Share: