Ayakkabının içinden eroin çıktı

Ayakkabının içinden metal çıktı

Jandarmadan alışılmamış aplikasyon

ŞANLIURFA – Şanlıurfa’de uyanık tarafından 7 ayrı noktada gerçekleştirilen yadırgatıcı pratikte haddinden fazla sayıda aranan can yakalanırken uyuşturucu husus ve zırh ele geçirildi. Esrar maddelerin ayakkabının içerisinde zulalanması ise özen çekti.

Edinilen bilgiye göre, Şanlıurfa İl Güllabi Komutanlığı’na bağlı Kaçakçılık ve Tevhit Suçlarla Savaş Ofis Müdürlüğü ekipleri ve Karaköprü İlçe Açıkgöz Komutanlığı ekipleri, tün saatlerinde yepyeni bir uygulama yaptı. Bütün 7 noktada gerçekleştirilen uygulamada dedektör köpeklerinin üstelik yardımıyla 3 otobüs, 11 tır ve 948 araçta kontrol yapıldı. Uygulamada antrparantez 2 bin 250 kişinin ise etiket sorgusu gerçekleştirilerek ense araması yapıldı.

Ayakkabı içerisinden esrar çıktı

Yapılan aramada bire bir şahsın ayakkabının içerisine gizlediği eroin uyuşturucu köpeğinin yardımıyla bulunurken mecmu 30 gram eroin, 35 gram metamfetamin, 50 gram esrar, 3 sayı uyuşturucu komprime, 2 skor zırh, 2 sayı şarjör ve 30 sayı mermi ele geçirildi.

36 aranan koca yakalandı

Pratikte 36 aranan eş ile uyuşturucu madde ve zırh bulunduran 5 zat yakalanırken evrakları sakat olan 44 araca toplam 44 bin 363 TL para cezası kesildi. Ekipler, bir skor yakalaması bulunan dahi araca halk koyarken 11 ara bulucu ise trafikten men etti.

Olayla ilgili anket bitmeme ediyor.

Share: