CHP’nin şehremaneti başkanları çalıştayı Sivas’ta düzenlenecek

CHP Sivas İl Başkanı Yılmayan Ateşin, genel başkanları Eksiksizlik Kılıçdaroğlu’nun birlikte katılacağı belediye başkanları çalıştay programının Sivas’ta gerçekleştirileceğini söyledi.

Ateşli, parti binasında düzenlediği basın toplantısında, partinin tam kademeleriyle sahada vatandaşların sorunlarını dinlediklerini belirtti.

CHP Sivas Mebus Ulaş Glokom tarafından şehrin sorunlarını Meclis kürsüsünde dile getirdiklerini nâkil Ateşin, “Ayrıca ilimizin ve ülkemizin yararına yapılan ve yapılacak projelere de seçme devir destek ve katkı sağlayacağımızı bile deşifre ediyoruz.” dedi.

Coşkun, şunları kaydetti:

“CHP namına projelerimizi kamuoyu ile paylaşıyoruz. Emekliye ikramiye, KYK borçlarının silinmesi, minimum ücretin artırılması, 3600 munzam nişan ve EYT sorunu bunlardan bazıları. Bizim gündeme getirmemizle birlikte iktidarın bu sorunlara hal üretmesi birlikte bizim hangi kadar akilane siyasa ürettiğimizin göstergesidir. CHP varsa cümle amacıyla var. CHP olarak, ülkemizi ve kentimizi yönetmeye talibiz.”

CHP’li uray başkanlarının katılımıyla 21-23 Ilk Teşrin tarihlerinde şehremaneti başkanları çalıştay programını Sivas’ta düzenleyeceklerini tamlayan Ateşin, programa CHP Umumi Başkanı Eksiksizlik Kılıçdaroğlu ve tümen yöneticilerinin katılacağını ifade etti.

Share: