Denizli evcil haberi… Merkezefendi’de 4 Teşrinievvel Acun Hayvanları Koruma Haset Pet Kafe’de Kutlandı

Merkezefendi Belediyesi, ‘4 Teşrinievvel Dünya Hayvanları Himaye Günü’ nedeniyle Pet Kafe ve Mama Istihsal Tesisi’nde aktiflik düzenledi. Merkezefendi Belediye Reisi Şeniz Doğan, “Merkezefendi Belediyesi namına sokaktaki hayvanlarımızın canları bizlere kişi. Hayvanlarımızın çabucak hususi günlerde değil seçme antlaşma yanlarında oluyoruz” dedi.

Merkezefendi Belediyesi tarafından hayvanların tagaddi ile tahaffuz kadar esas ihtiyaçlarını durdurmak amacıyla hizmete açılan Pet Kafe ve Mama Üretim Tesisi faaliyetlerine devam ediyor. Sümer Mahallesi’nde mevcut Pet Kafe’de ‘4 Teşrinievvel Acun Hayvanları Esirgeme Günü’ne özel planlı etkinlikte hayvansever çocuk öğrenciler bire bir araya gelerek farkındalık oluşturuldu. Merkezefendi Belediye Reisi Şeniz Doğan da bu etkinlikte öğrencilerle birlikte oldu. Düzenlenen etkinlikte kollar, Doğan ile beraber Pet Kafe ve Abla Üretim Tesisi’ni inceleyerek çıkmaz hayvanlarına verilen hizmetler için bilgilendirildi.

“MERKEZEFENDİ BELEDİYESİ NAMINA SOKAKTAKİ HAYVANLARIMIZIN CANLARI BİZLERE EMANET”

Doğanın dengesini sağlayan canlılara şişman ehemmiyet verdiklerini tamlayan Merkezefendi Belediye Reisi Şeniz Doğan, “Merkezefendi Belediyesi yerine sokaktaki hayvanlarımızın canları bizlere yaşama. Hayvanlarımızın hemen hususi günlerde değil gelişigüzel antlaşma yanlarında oluyoruz. 4 Teşrinievvel Dünya Hayvanları Siper Günü’nde farkındalık ve duyarlılık inşa etmek hesabına Pet Kafe ve Abla Istihsal Tesisimizde minik öğrencilerimizle tıpkısı araya geldik. Miniklerimizle bu arada Abla Üretim Tesisimizi gezip onlara sokak hayvanlarımız üzere elbet mama ürettiğimizi gösterdik. Sokak hayvanlarımızın yaşamını kolaylaştırmak için çalışıyoruz. Sokakta tüvana canlılarımız amacıyla faaliyet veren herkese ve çalışanlarımıza teşekkür ediyorum” diye niteleyerek konuştu.

Share: