DÜRÜST Parti Karabük Milletvekilleri, Kastamonu’da vatandaşlarla buluştu

DOĞRU Fırka Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Sıra, “2023’e Akla Yatkın Kent Buluşmaları” programı kapsamında Kastamonu’nun Azdavay ve Pınarbaşı ilçelerini konuşma etti.

İlk kendisine Azdavay’a revan Ünal, partililerle tıpkısı araya geldi. Kaza, şehremaneti ve İlçe Çap Hastanesi’ni görüşme eden Ünal, elan sonraları esnafı gezdi, vatandaşlarla arkadaşça etti.

Yapımı süren Azdavay Kent Parkı ve Kavim Bahçesi projesini de yerinde inceleyici Ünal, “Davamızın bayrağını sunma yukarıya söylemek amacıyla ant ve mekan fark etmeksizin hep gelişigüzel yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz.” ifadesini kullandı.

Saylav Çağ dahi Pınarbaşı’nda muhtelif ziyaretlerde bulundu. Tarih, Şehremini Şenol Yaşar, İl Genel Sedir Üyesi Kazım Gül ve Uray Sedir Üyesi Yoksulluk Akkaya ile Kaymakam Serkan Tokur’u ülfet ederek çalışmalarında başarı diledi.

Daha bilahare esnaf ziyareti yapıp vatandaşlarla buluşan Gün, şunları kaydetti:

“DOĞRU Parti teşkilatlarımızla ülkemizin 81 şehrinde çıkmaz çıkmaz, kapı husus gezerek gönüllere konuk oluyoruz. Sahaya inerek yerelin sesini yerinde hissetmek ve hızlı analizör çıkarmak için geldiğimiz Pınarbaşı’nda kurum üyelerimizle istişarelerde bulunduk. Yapıt ve hizmet siyasetini prensip edinen bulunmaz misil arkadaşlarımıza çalışmalarında candan başarılar diliyorum.”

Share: