Fendoğlu: “2023 hedefleri amacıyla var gücümüzle çalışıyoruz”

Milliyetsever Hareket Partisi (MHP) Malatya Saylav ve partinin MYK üyesi Mehmet Fendoğlu, rustik mahalle ziyaretlerinde, ” 2023 hedeflerinin gerçekleşmesi üzere var gücümüzle çalışmaya ve sahada olmaya devam edeceğiz” dedi.

MHP Malatya Saylav ve partinin MYK üyesi Mehmet Fendoğlu, Battalgazi ilçesine tutkun rustik mahalle ziyaretlerinin 4. programında 7 kırsal mahalleyi elan müzakere ederek, vatandaşlara ve muhtarlarla benzeri araya geldi. Fendoğlu, Battalgazi bölgesinde 4 seyahat programında 29 kırsal mahalleye ulaştı.

Beraberinde MHP Battalgazi İlçe Başkanı İlhan İlhan, Belediye Divan Üyesi Tarkan Saraka ve tümen yöneticileri ile alay malay MHP İl Başkanlığı ve MHP Battalgazi İlçe Başkanlığının koordinesinde Karatepe, Karakaş, Karaköy, Göller, Selvidağ, Bağtepe ve Hacıyusuflar köylerini konuşma fail Fendoğlu, vatandaşlarla müracaat yapmayı dahi ihmal etmedi.

Fendoğlu, kırsal mahalle ziyaretlerinde vatandaşlarla ve muhtarlarla ayrımsız araya gelerek, sorun, dilek ve önerilerini dinleyerek ahbapça etti.

Fendoğlu ziyaretlerde yaptığı konuşmada, “Sorunları durumunda ve birinci ağızdan dinlemek ve sizlerle bir araya süzülmek amacıyla karye karye dolaşıyoruz. Bize iletilen sorunların yerelde çözülmesi gerekenleri Vilayet, Büyükşehir evet bile İlçe Belediyeleri nezdinde çözmeye çalışıyoruz ve takibini yapıyorum. Genel sorunları üstelik bakanlıklar veya umumi müdürlükler gözetiminde bizzat kendim uygun köy karye takip ediyorum. Önerilerinizi herhangi bir ant dikkate aldım ve ilişik bütün kurumlara takkadak iletiyorum. Musahabe ettiğimiz köylerimizde vatandaşlarımızın göstermiş olduğu rabıta ve destekler üzere teşekkürname ediyorum” ifadelerini kullandı.

Fendoğlu, umumi siyasal konularına üstelik kontak ederek, 2023 hedeflerinin gerçekleşmesi üzere çalıştıklarını vurguladı. Fendoğlu, “MHP Umumi Başkanımız, hakim liderimiz Mehabet Bahçeli’nin bizlere göstermiş olduğu 2023 hedeflerinin gerçekleşmesi için var gücümüzle çalışmaya ve sahada olmaya devam edeceğiz. Hakim Liderimiz Ihtişam Bahçeli’nin Sivas Mitinginde tabir ettiği üzere, gizleyecek saklayacak tek şeyimiz yok. Utanacak sıkılacak hiçbir ilişki ağımız üstelik namevcut. Zira biz haktan yana, halktan, hakikatten yanayız” dedi. – MALATYA

Share: