Polisin ihtarına ateşle değer verdiler! Ölmüş ve yaralılar var

Osmaniye Kadirli’ye uyuşturucu gönderme edileceği bilgisini alan İlçe Güvenlik Müdürlüğü Narkotik Şubesi ekipleri Martir Mustafa Esmer Mahallesi’nde aplikasyon noktası oluşturdu. Ekipler, içre 4 şüphelinin bulunduğu 31 KNG 11 plakalı hafif ticari ara bulucu kaplamak istedi. Polisin ihtarına uymayarak kaçan komütatör takibe alındı.

POLİSLE ÇATIŞTILAR

Ekiplerden kaçarken bir polis aracına çoğaltan şüpheliler, bu sırada da pompalı tüfekle polislere incitici açtı. Polis Güçleri ekipleri da şüphelilerin bulunduğu ara bulucu yenmek için araca yara etti.

3’Ü YARALANDI

Yaklaşık 2 kilometre süren kovalamaca, şüphelilerin apayrı benzeri polis güçleri aracına çarparak durmasıyla sona erdi. Bu tam da polislere ateş açmayı sürdüren 4 şüpheliden 3’ü, ekiplerin de açılan ateşe değer vermesiyle yaralandı.

1 ŞÜPHELİ HAYATINI KAYBETTİ

Olay namına gönderme edilen ambulanslarla 3 yaralı kentteki hastanelere kaldırıldı, biri de gözaltına makbuz. Gaileli şüphelilerden biri, hastanedeki müdahaleye karşın kurtarılamadı. Polislerin keder almadığı olayda, şüphelilerin aracında 1 ruhsatsız pompalı tüfek ile ayrımsız miktar metal ele geçirildi.

Share: