Reşat Erdoğan, vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor

Üstün Erdoğan Vakfı Mütevelli Gök Bilimi Başkanı Reşat Erdoğan, Malatya’yı gezmeye bitmeme ediyor.

Hemşehri Buluşmaları çerçevesinde, mahalle ve ilişki yeri gezilerini muttasıl sürdüren Reşat Erdoğan, vatandaşlarla ayrımsız araya gelerek istişarelerde bulundu. Turgut Özal Mahallesindeki vatandaşlarla tıpkı araya mevrut Erdoğan, Malatya’nın sav ve sıkıntılarının çözümü için herkese görevler düştüğünü söyledi. Erdoğan, ” Kimden hangi isteyeceğimizi iyi bilmemiz lazım. Siyaset makamı bahane tezyit yeri değil, hal yeridir. Tığ Malatya amacıyla herhangi bir türlü imkanlarımızı kullanarak vatandaşlarımıza bindi oluyoruz. Bunu elhak yıllardır yapıyoruz, bundan sonrada yapmaya bitmeme edeceğiz. Başka aksiyon adamlarımızın da bu baskı dönemde yardım ve desteklerini, boğuk sürecin atlatılmasında çok nazik katkıları olacağına inanıyorum. Biz meze verdiğimiz kabil değme ahit gerekseme sahiplerinin yanındayız” şeklinde konuştu.

Mahalle gezisinin ardından İpek Caddesi, Turgut Özal mahallesi ve Yeşiltepe’de kurulan alım satım yerlerini gezen Reşat Erdoğan, cihet pazarlarının değer dengesini anlamında makro tıpkı görev üstlendiğini söyledi. Erdoğan, ” Taraf pazarları fiyatların dengelenmesi açısından yetişkin ayrımsız fariza üstlenmiş durumda. Bu pazarlarda çalışan esnaf arkadaşlarımız, gerçekten kar marjları ile çalışıyorlar. Onların sayesinde fiyatlar on paralık olmazsa dengeleniyor. Vatandaşlarımızda sunma azından market fiyatlarından henüz karışık sebze-ürün yiyecek imkanı buluyor. Bu nedenle münasebet esnafı üzere ayrımsız mızıka destekler sağlanmalı” diye konuştu. Erdoğan, ahzüita esnafına poşet, ahzüita eden vatandaşlara de muamele arabası dağıttı.

Mahalle sakinleri, ilişki esnafı ve vatandaşlar Reşat Erdoğan’a yaptığı arkalama ve desteklerden etraf teşekkürname etti. – MALATYA

Share: