Saylav Taşdoğan vatandaşlarla iç içe

MHP Gaziantep Mebus Doç.Dr. Uca Muhittin Taşdoğan, Türkiye Iri Kavim Meclisi’nin (TBMM) üç mahiye tatilini sahada esnaf ve vatandaşlarla iç içe geçirdi.

TBMM’nin tatile girmesinin arkası sıra Hac vazifesini tamamlayarak soluğu Gaziantep’te düz MHP Gaziantep Saylav Doç.Dr. Mualla Muhittin Taşdoğan, her yıl olduğu kadar bu yılda seçme bölgesine gelerek ağır bir gidiş ile düzlük çalışmalarını gerçekleştirdi.

Gaziantep’in cümle ilçeleri karış karış dolaşan MHP Milletvekili Taşdoğan, İslahiye, Nurdağı, Araban, Yavuzeli, Nizip, Karkamış ve Oğuzeli kaymakamlık başkanları ve tümen teşkilatlarının birlikte kaza, ilçe müdürlüğü, muhtelif çalım ve kuruluşlar ile esnaf ziyaretlerini dahi unutmadı.

İlk müzakere Ululuk Bahçeli’ye

Hac görevini tamamladıktan sonra Gaziantep’e dönen ve tebrik ziyaretlerini akseptans fail MHP Gaziantep Mebus Mehabetli Muhittin Taşdoğan, henüz sonraları Ankara’ya her an MHP Genel Başkanı Azamet Bahçeli’yi musahabe etti. Bu ziyaretin ardından MHP Genel Başkanı Ihtişam Bahçeli’den aldığı talimatlar doğrultusunda ise vadi çalışmalarına hemen başladı.

Esnaf odalarında talepleri dinledi

Saylav Taşdoğan, Gaziantep Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ilkin almak üzere birliğe merbut bir nice esnaf odasını konuşma ederek arzu ve önerilere de kulak verdi. Esnafın sorunlarına ilgili ayn başkanları ile yaptığı görüşmeler sonrasında, temenni ve önerileri yerine değirmek üzere kullanılmamış teşri yılında çıktı çalışacaklarının sözünü veren Gaziantep Milletvekili Büyük Muhittin Taşdoğan, şimdiler üstelik ise mecliste kolları erkenden sıvadı.

Cenaze ve düğünleri atlamadı

Çalışmaları ile parçalanmamış partililerinin ve hemşerilerinin takdirini toplayan MHP Saylav Taşdoğan, hemşerilerini özel günleri olan düğünlerde ve cenazelerde birlikte yalnız bırakmadı. Milletvekili Taşdoğan’ın bu hassasiyeti ise vatandaşların dikkatinden kaçmadı.

Sahada esnafı ve hemşerilerini dinlendi

Meclis tatilini vesile bilerek kayran çalışmalarında sıkmadık umum bırakmayan MHP Gaziantep Saylav Taşdoğan, esnafın ve vatandaşların sorunlarının çözüme kavuşması yerine çığır odaları, uray başkanları ve bakanlıklarla da simultane iletişim kurması dikkatlerden kaçmadı. Sahada vatandaşlardan yakın bağlam ve nispet gören Taşdoğan, Cumhur İttifakı’nın çalışmalarını anlattı.

Nurdağı yolunun müjdesini verdi

Saha çalışmalarının beraberinde MHP Gaziantep İl Başkanlığı döneminden bu yana yakından takipçisi olduğu ve ölüm yolu namına mezkûr Gaziantep Nurdağı Yolu’nun yapılacağı ve temel atılacağının müjdesini üstelik vatandaşlarla paylaştı. Asıl atma töreninde ise özveren çalışmalarından hava Nurdağlı hemşerilerinin tebriklerini akseptans etti.

Parti programlarını bile ihmal etmedi

MHP Gaziantep Mebus Mürtefi Muhittin Taşdoğan, Gaziantep’teki çalışmalarının yanı MHP Genel Başkanı Izzet Bahçeli’nin talimatıyla planlı Yavaş Yavaş 2023, İlçe İlçe Ilam ve Aydınlatma Bitlis programı çerçevesinde bilcümle ilçeleri karış karış gezerek Topluluk İttifakı’nı anlattı. Tıpkı zamanda MHP yoluyla 2023’e Akilane “AdayBelli KararNet” teması ile Sivas, Bursa, Kayseri ve Erzurum birlikte planlı zahir hava mitinglerine dahi iştirak sağladı.

Yeni yasama dönemi üzere mesaj yayımladı

3 aylık aranın peşi sıra TBMM, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile meclis tarihinde ilk kez 6. Teşri yılına önceden MHP Gaziantep Mebus Mürtefi Muhittin Taşdoğan da hususi ruzname ile toplanan umumi kurula karışmak için Ankara’nın yolunu tuttu. Milletvekili Taşdoğan, yeni teşri yılına ilişkin sosyal medya hesaplarından yayımladığı mesajında ise, “Umumi Başkanımız Sayın Çap Bahçeli’nin talimatıyla intihap bölgemiz Gaziantep ve partimizin görevlendirdiği bölgelerde gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızın sonrası, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile Cumhuriyet tarihinde tıpkısı evvel olan TBMM’nin 6.Yasama Yılı’na başlıyoruz. Esaslı olması dileğiyle” ifadelerini kullandı. – GAZİANTEP

Share: