Silahlı uğraş sonrasında iki mekan dahi mühürlendi

Sakarya’üstelik 1 kişinin ölümü, 6 kişinin bile yaralanması ile neticelenen silahlı patırtı olayının yaşandığı kim alkollü canlılık mekanı polis ekipleri marifetiyle mühürlendi.

Olay, 17 Çatlak gece saat 01.10 sıralarında Adapazarı ilçesi Adnan Menderes Caddesi üstünde bulunan alkollü cümbüş mekanında meydana gelmişti. Mekanda çıkan silahlı kavgada 1 can hayatını kaybederken 6 hayat yaralanmıştı. 7 tabanca ve 2 tüfeğin bile ele geçirildiği soruşturma çerçevesinde 6’sı hastanede otama altında toplanmış 20 şüpheliyi gözaltına almıştı. Emniyetteki işlemleri sonrasında 19 Fasıla haset adliyeye atıf edilen ve 2’si adli kontrol şartı almak için toplam 14 sakil başıboş kaldı. Bu çerçevede hastanede gözaltında kâin şüphelilerden üstelik 3’ü bile tedavisi sonrasında esbak emniyete götürüldü. İşlemleri sonrasında adliyeye gönderme edilen 3 münasebetsiz adli kontrolle azade bırakıldı.

O mekanlar mühürlendi

Konuya ait soruşturmanın devam ettiği olayda Sakarya İl Emniyet Müdürlüğünden Adapazarı Belediyesine gelişigüzel iki mekanın de mühürlenmesine ait zaruri yazı gönderildi. İki mekana birlikte işletmelerinde kâin malzemelerini boşaltma edebilmeleri için belli başlı tıpkısı müddet verildi. Mekanların boşaltılması sonrasında ise polis denetiminde zabıta ekipleri değme iki mekanı da mühürledi. Olaya dair inceleme ve adli proses devam ediyor. – SAKARYA

Share: