TEM’de sargaç değiştirirken canından olan ihvan son yolculuklarına uğurlandı

TEM Otoyolu Kocaeli geçişinde aracın patlayan lastiğini muhavvil iki hempa tırın çarpmasıyla yaslı şekilde fert vermişti. Kocaeli ve Sakarya’de kılan cenaze namazlarının arkası sıra arkadaşlar son yolculuklarına uğurlandı.

Gece saatlerinde TEMA Otoyolu Kartepe Acısu’de meydana mevrut kazada, aracının lastiği patlayan Alperen T.’nin araması üzerine Muhammed Güvenli Salcı (22) ve Melik Alçak (22), muavenet etmek için TEMA’e gitmişti. Inanma şeridine çekilen aracın lastiğinin değiştirildiği esnada, sarsıntı bölgesinden gelen F.Ü. idaresindeki 34 DLF 993 plakalı Scania tır, üç arkadaşa da çarpmıştı. Kazanın peşi sıra Alperen T. yaralanmış, Muhammed Sakıncasız Salcı ve Melik Sakil ise olay durumunda acıklı şekilde birey vermişti.

Arkadaşına müzaheret üzere giden ve meydana mevrut kazada hayatını kaybeden, Kağan Ağırbaşlı’in cenazesi Kartepe ilçesindeki Gül Camii’nde kılınan cenaze namazının arkası sıra Maşukiye Mezarlığına defnedildi. Güç’in ailesi ise tabutun başında dakikalarca yaş döktü. Muhammet Güvenli Salcı ise Erenler ilçesi Küpçüler Mahallesi’nde bulundan Güzeltepe Fer Camii’nde ikindi namazını müteakip kılınan cenaze namazı sonrası defnedildi. – KOCAELİ

Share: