Toyluk ve Spor Bakanı Kasapoğlu, telefon bağlantısıyla öğrencilere seslendi

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Bitlis’te düzenlenen “Zihayat Bakış Açısı” programına telefonla bağlanarak, gençlere hitap etti.

Bitlis Gençlik ve Spor Müdürlüğünce Bitlis Ermiş Üniversitesi (BEÜ) merkezi konuşma salonunda düzenlenen “Zinde Açılım” programı kapsamında, sanatçı Zorlu Şentürk, öğrencilerle musahabe yaptı, dinleti verdi.

Katar’dan programa telefonla bağlanarak öğrencileri selamlayan Nazır Kasapoğlu, bu kabil buluşmaların ve çalışmaların manalı olduğunu söyledi.

Faaliyetlere katılan öğrencilere teşekkür eden Kasapoğlu, “İnşallah artık talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda gençlerimizle beraber olmaya bitmeme edeceğiz. Hem sınavlarında hem de bundan ahir faaliyetlerinde herkese başarılar diliyorum.” dedi.

Deneyimsizlik ve Spor İl Müdürü Bilal Elkatmış ise geleceğin teminatı gençlerle benzeri arada almak istediklerini belirtti.

Öğrencilerin programa bandaj göstermesinden mutluluk duyduklarını rapor eden Elkatmış, şunları kaydetti:

“Tilmizlik hayatınızda ve günce yaşamınızda bu kök aktivitelerin motivasyonunuzu artıracağına inanıyoruz. İnşallah çıktı etkinlikler hazırlayarak devamını sağlayacağız. Bu kapsamda ister bakanlığımızın birlik tesislerinde gerekse üniversitemizin gelişigüzel alanında sizler üzere hep imkanları seferber edilerek karı ortamını aratmayacak organizasyonlara sülale sahipliği yapmaktan itibar duyuyoruz. Gönlü adamakıllı ender sanatçılarımız beyninde kâin ülkemizin yetiştirdiği koskocaman gürültülü sanatçısı Mukavemetli Şentürk’ün diri yorumunu nazik bire bir afiyetle dinlemenizi diliyorum. Bu sunturlu gecede bizi yalnız bırakmayan umum katılımcılarımıza teşekkür ederim.”

Etkinliğe, BEÜ Rektör Yardımcısı Mustafa Atlı, Cahillik ve Spor Müdürlüğü yöneticileri ve personeli, akademisyenler ile öğrenciler katıldı.

Share: