YANLIŞSIZ Parti’li Şiddetli: “Demokrasinin güçlenmesi üzere haddinden fazla heybetli adımlar attık”

SELIM Fırka Sazak Milletvekili Yüce Halk Aşırı, SELIM Parti hükümetleri döneminde demokrasinin güçlenmesi, adaletli yargılanma, yargının tarafsızlığı ve bağımsızlığı konularında çok majör adımların atıldığını söyledi.

Müfrit, Meclis’te düzenlediği matbuat toplantısında, YANLIŞSIZ Parti’nin hak hizmetlerinin akıllıca sürede ve enerjik ayrımsız şekilde yürütülmesi amacıyla birçok bakir uygulamayı hayata geçirdiğini belirtti.

SELIM Fırka’nin 20 yılda doğruluk teşkilatına çokça sayıda eskimemiş bakım binası kazandırdığını, türe hizmetlerinin hızını ve kalitesini yetişkin ölçüde attırdığını rapor eden Aşırı, “YANLIŞSIZ Tümen hükümetleri döneminde demokrasinin güçlenmesi, yargının tarafsızlığı ve bağımsızlığı, adaletli yargılanma ve güçlü haddinden fazla noktada yetişkin adımlar atık, atılmaya bitmeme edecektir” dedi.

Partisinin bilgisizlik ve spor alanında de yatırımlar yaptığını dile getiren Şiddetli, sporu ve sporcuyu destekleyen, mutlak değişmeyen alabilen, sorumluluklarını bilici, insana ve çevreye duygun, hal üreten gençlik için çokça mehabetli çalışmaların hayata geçirildiğini kaydetti.

Share: