Zahmetli promosyonu ahzetmek için sonuç dolaşma! Vatandaşlar bankalar uğrunda ayrıntılı kuyruklar oluşturdu

Mütekait maaşı promosyonları amacıyla kampanya 10 Ilkgüz tarihinde başladı. Takkadak kamu bankaları değil, tıpkısı zamanda özel bankalarda kampanyaya dahil edildi. Bunun üstüne bankalar beyninde rekabet başladı. Özendirme ödemeleri 10 bin TL’ye büyüklüğünde çıkarıldı. Kampanya için ayrılan süre ise bugün sona eriyor.

KAMPANYA İŞLEMLERİNİ AKIBET GÜNE BIRAKANLAR ETRAFLI KUYRUKLAR OLUŞTURDU

Diğer yandan kampanyaya müteveccih işlemlerini tamamlamayan ve serencam güne bırakan vatandaşlar banka şubelerinin uğrunda detayli kuyruklara bozukluk oldu. Sivas’ta zahmetli maaşını ayrıksı bankaya taşıyarak promosyonundan fark etmek için serencam günü muntazır vatandaşlar derya yarattı.

Sivas’ta bankaların verdiği aylık promosyonlarından çakmak için akibet günü bekleyenler işlem yaptırabilmek üzere günün evvel saatlerinden itibaren vezneci şubelerine akış etti. 50 kilometre uzaklıkta olan köyden gelen Abdurrahman mum, “Ben Yakupoğlan köyünden geldim. Daha bakir geldim kem saat olmadı. Pöçük uzun 2 saat kadar beklerim ihtimal. 50 kilometre yoldan geldim. 7 bin lira promosyon alacağım sanırım” şeklinde konuştu.

Share: