Başbuğ Kocaispir, geçmiş dönemin muhtarlarıyla buluştu

Yüreğir Şehremini Fatih Mehmet Kocaispir, “Taş üzerine taş koyan başımızın tacıdır” diye niteleyerek, hizmetlerinden hava muhtarlara teşekkürname etti.

Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, 2014-2019 yılları ortada Yüreğir ilçe sınırları içerisinde görev yapan muhtarları ağırladı. Hayme Esas Kına Konağı’nda gerçekleştirilen programa esbak dönemde fariza işleyen muhtarlar katıldı. Hizmetlerinden kıran muhtarlara teşekkürname eden Başbuğ Kocaispir, Yüreğirlinin vefakar olduğunu, yapılan hizmeti asla unutmayacağını söyledi.

Programda muhtarlara hitap eden Başkan Kocaispir, “2019’de göreve geldiğim günden itibaren bilcümle tıpkısı duam vardı. Tanrı, hiçbir zaman itibar ve itibardan düşürmesin, yüz akı ile fariza yapmayı felek etsin. Hamdolsun alnımızın akıyla görevimizi sürdürüyoruz. Hepimiz bu memlekette yaşıyor, bu yurdun domuzuna insanlarına hizmet ediyoruz. Bir dolaşma sizler dahi gecenizi gündüzünüze kattınız, çalıştınız, mahallelerinizde garibin gurebanın sesi oldunuz. Yüreğirli vefakardır unutmaz. belediye reisi girmek, belediye reisi demektir. Tığ da unutmayız” dedi.

Birlik ve el birliği vurgusu fail Başkan Kocaispir, “Yüreğirimiz üzere taş üstüne taş koyan dizge bizim nezdimizde kıymetlidir, başımızın tacıdır. Emekleriniz için seçme birinize değişik teşekkürname ediyorum. Seçme antlaşma birliğimiz ve beraberliğimiz daima oldu. çıktı birlikte olacak inşallah. Beraberlik hukuku içerisinde ilişki ve beraberliğimizi devam ettireceğiz” diyerek konuştu.

Vefat fail muhtarları birlikte unutmayan Komutan Kocaispir Fatiha okudu, konuklarından yakarış istedi. Program topluca çekilen ajanda fotoğrafı ile sona erdi. – ADANA

Share: