Bergüzar kabul etmek amacıyla sahneye sâdır Aleyna Tilki’nin çak çorapları dikkat çekti

Taze yaşta söylediği şarkılarla popüler olan Aleyna Tilki, NR1 Video Müzik Ödülleri’nde armağan aldı. Aleyna Tilki’ye ödülünü ise kankızıl sanatçı Orhan Gencebay verdi.

ALEYNA TİLKİ: BENİM İÇİN ONURDUR

Ödül töreninde Aleyna Tilki ve Orhan Gencebay’ın sahnedeki anlarını paylaşan gazeteci Ertuğrul Özkök, “İşte budur, Orhan ağabey ve Aleyna benzeri sahnede. Ödülü düz konserleri yasaklanan Aleyna Tilki. Veren Orhan Gencebay. Bazıları onu nüfuz sanatçısı diyerek eleştiriyor. Beyler o Orhan Gencebay. Bu müzik aleminin ağabeyliği genişlik doğruluk etmiş sanatçılarından. Aleyna ödülü onun elinden aldığı için ‘Benim amacıyla onurdur’ dedi. Orhan Gencebay’ Bu ödülü sana verdiğim üzere sevindim’ dedi. Henüz nasıl aynı bindi evet kim. İşte budur” ifadelerini kullandı.

YIRTIK ÇORAPLARI DİKKAT ÇEKTİ

Konserlerinin beraberinde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla ve kıyafetleriyle sıkça gündeme mevrut Aleyna Tilki, bağış töreninde birlikte cümle dikkatleri üstüne çekti. Siyahlara bürünen Tilki, mini eteğinin altına yırtık görünümlü kavara çorap giydi. Genç şarkıcının çoraplarını görenler şaşkınlığını gizleyemedi.

PAYLAŞIMINDAN DOLAYI KONSERİ İPTAL EDİLDİ

Gündeme dair yaptığı paylaşımlarla bazen adından meze ettiren Tilki, Twitter hesabından “LGBTİ+ karşıtı yol hangi ya? Toplumda yarattığınız ayrımcılığın bir karması namevcut mu zannediyorsunuz. Duygu ve cinsel dünyalarımızın ihtarname edilmesi doğaya hilaf! Zihniyetler çokça azılı…” dedi. Bu paylaşımıyla gelişmemiş sürede gündem olan şarkıcının 24 Eylül’üstelik Çorum’un Osmancık ilçesinde düzenlenmesi planlanan konseri nakız edildi.Aleyna Tilki’nin adına ise Kıraç hayalet aldı.Share: