El Erki ve Atılım Partisi Kuşadası’nda intihap startını verdi

Demokrasi ve Saldırış Partisi Kuşadası İlçe Başkanı Behçet Yiğit, haftalık cılız Umumi Heyet Toplantısı’nın peşi sıra yaptığı açıklamada örgütlenme çalışmalarının bitirilmek üzere olduğunu belirterek Kuşadası’nda intihap startını verdiklerini söyledi. Başkan Yiğit, “Sıkılmadık halk bırakmayacağız. Partimizin gösteri planlarını tamam hemşehrilerimize bir tane tek anlatıyoruz. Dertler varsa Devası de var” dedi.

El Erki ve Cüretkâr Partisi Kuşadası İlçe Teşkilatı’nda mahalle temsilcilerinin görevlendirilmesinde serencam aşamaya gelindiği belirtilirken mahalle temsilcilerinin tamamlanmasının peşi sıra kasa bazında çalışmaların başlayacağı belirtildi. Yapılan akıbet toplantıda bakir görevlendirilen mahalle temsilcilerine mezuniyet belgeleri Başkan Behçet Kahraman tarafından arz edildi.

Intihap startını verdiklerini belirten Demokrasi ve Hücum Partisi Kuşadası İlçe Başkanı Behcet Yiğit, partinin eylem planlarını Kuşadalılar ile ısınmak için sahaya ineceklerini söyledi. Başbuğ Yiğit, yaptığı açıklamada, “Genel Başkanımız Büyük Babacan’ın öncülüğünde sıkıntılara merhem girmek amacıyla var gücümüzle, birlik içerisinde çalışıyoruz. Halkımızın sıkıntılarını görüyor ve biliyoruz. Ama tek kimesne umutsuzluğa kapılmasın” diyerek cemi sıkıntıları çözmeye istekli olduklarını söyledi.

‘Sıkılmadık umum bırakmayacağız’

Kuşadası’nda hazırlıkları tamamladıklarını, mahalle temsilcilerinin görevlendirilmesinde serencam aşamaya geldiğini ve kasa bazında say yapmaya başlayacaklarını belirten Başbuğ Behçet Kahraman, “Temel adalet ve özgürlüklerimiz üzere, tamam bağımsız milletvekili benzeri etki ve adil aynı Türkiye için, kısacası tekmil sorunların çözümü üzere Demokrasi ve Saldırış Partisi Kuşadası İlçe Teşkilatı kendisine üzerimize düşeni yapmaya çalışıyoruz. Örgütlenme çalışmalarımızda akıbet aşamaya geldik. Seçim çalışmalarımızı başlatıyoruz. Partimizin eylem planlarını parçalanmamış hemşerilerimize biricik yegâne anlatıyoruz” dedi. – AYDIN

Share: