Esmer yollarında nitelik

Yağız yollarının imal, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde erişim kontrollü sağlanıyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünün kez durumu bültenine bakarak, Ankara- Niğde Otoyolu’nun Kırşehir Kavşağı-Ağaçören bağlantı yolunun 1-3. kilometrelerinde üstyapı onarım çalışmaları yapılıyor. Bu nedenle angajman yolunun Kırşehir istikameti trafiğe kapatılarak, muvasala gayrı istikametten iki yönlü gerçekleştiriliyor.

TEMA Otoyolu’nun Trap-Gümüşova kavşaklarında üstyapı restorasyon çalışmaları cihetiyle 21.00-07.00 saatlerinde gelişigüzel iki taraf kesimler halinde trafiğe kapatılarak, sürücüler diğer istikametlere yönlendiriliyor.

Denizli- Serinhisar yolunun 14-16. kilometrelerinde gaga ve angajman yolu çalışmaları dolayısıyla erişim mukassem yolun aynı bölümünden iki cepheli sürdürülüyor.

Trabzon- Gümüşhane ülke sınırı-Gümüşhane- Bayburt yolunun 41-53. kilometrelerindeki (Gümüşhane mekân yolu) 13 tünelde yapılan cıvıltı-elektronik sistemi bakım ve onarım çalışması dolayısıyla 08.00-17.00 saatlerinde muvasala bir tane şeritten kontrollü bitmeme ediyor.

Mecitözü- Amasya yolunun 0-4, Yozgat- Çorum yolunun 3-9. kilometrelerindeki imal çalışmaları cihetiyle bu kesimlerde ulaşıma bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü müsaade veriliyor.

Zigana Geçidi-Torul-Gümüşhane yolunun 6-20. kilometrelerindeki imal çalışması zımnında muvasala kontrollü sağlanıyor.

Kangal- Sincan ayrımı-Divriği yolu, 23-25. kilometrelerindeki yapım çalışmaları zımnında ulaşıma kapatıldı. Bu kesimde sürücüler servis için yönlendiriliyor.

Osmancık-Merzifon yolunun 56-61. kilometrelerinde üstyapı restorasyon çalışmaları cihetiyle ulaşım çarkıt Uşak servis yolundan gerçekleştiriliyor.

Isparta- Antalya yolunun 0-15. kilometrelerinde sathi kaplama çalışmaları nedeniyle sürücülerin gidiş geliş belen ve işaretçilerine uymaları gerekiyor.

Share: