İYİ Parti’de gözler çarşamba gününe çevrildi! Akşener, Fakıbaba’nın ardından iktidar cephesinden yeni aynı isme daha rozet takacak

DÜRÜST Fırka Şanlıurfa Mebus Ahmet Eşref Fakıbaba, partisinden ve milletvekilliğinden istifa ettiğini Twitter hesabından yaptığı izah ile duyurarak, “Siyasal ve sağtöresel anlayışıma akıllıca olmayan bazen kişilerle bundan böyle beraber olmayacağım için mutluyum” ifadelerine yer vermişti.

İYİ PARTİ AÇIKLAMASI İSTİFAYI BİLE GÖLGEDE BIRAKTI

Fakıbaba’nın istifa açıklaması Ankara’bile deprem etkisi yaratırken, görmüş geçirmiş siyasetçinin İYİ Öğür’ye geçeceğini tabir etmesi ise istifayı birlikte gölgede bıraktı.

SIRADAKİ İSİM MHP’Lİ OKTAY VURAL İDDİASI

İYİ Öğür Genel Başkanı Meral Akşener’in Fakıbaba hamlesiyle alıntı sürecine yıpranmamış bakir başladığını argüman fail bazı kaynaklara göre MHP’li Oktay Vural sıradaki âdem.

MHP’li Oktay Vural.

AKŞENER FAKIBABA İLE BİRLİKTE VURAL’A BIRLIKTE ROZET TAKACAK

İYİ Parti’nin çarşamba günü yapılacak takım toplantısında Ahmet Eşref Fakıbaba’ya rozetini bizzat takması muhtemel Akşener’in tıpkı sürpriz daha yaparak MHP’li Vural’ı de kürsüye çıkarabileceği konuşuluyor.

İYİ PARTİ’YE KATILIMLAR SÜRÜYOR

İYİ Parti bu hafta ise Türk dünyasına müteveccih çalışmalarıyla bildik Prof. Dr. Kürşad Dokuz Canlı’yu saflarına kattı. Kavi, partide de iki sene evvel lağvedilen sözcülük görevine getirilirken, Cumhur Reisi Recep Tayyip Erdoğan’ın çarkıt doktoru ve bozuk YANLIŞSIZ Fırka Balıkesir Mebus Op. Dr. Turhan Çömez de geçen hafta partiye katıldı ve umumi başbuğ başdanışmanı oldu.

Share: