Kız çocuklarının boş giyinmesine cebin çıkan imamdan Türkiye’yi ayağa kaldıran

Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesine ilişkin Mevlana Halid Camii imamı Mehmet Şükrü Dörtbudak’ın çocuklarla ilgilendiren skandal sözler harcama ettiği ortaya bundan sonra.

“VÜCUDUNUN DEĞME ŞEYİNİ BELLİ FAIL BİR ÖZDEK GİYSİ OLABİLİR Mİ?”

Sosyal medya hesaplarından sıkça kadınların ve çocukların dirim tarzlarıyla ilgilendiren vaazlarda kâin mortocu Dörtbudak ayrımsız videosunda, “Çarşıya çıktığımda kız çocuğunu görüyorum, beli bükük eğitilmemiş… Bacağında tıpkısı tayt, ayrıntılı, deri rengi, başında de başörtüsü. ‘Kızım eyvah sorumluluk değil mi? Münasebet ayağına ayrımsız pijama, benzeri eteklik giymedin?’ dedim. ‘İşte pijamam var.’ dedi. Onu pijama zannediyor, onu acayip zannediyor. Bilcümle vücudunun hatları, avret yerinin değme tarafı ortada belliyken, daracık ve sıkı sıkıya olan, ten renginde olan, vücudunun seçme şeyini galiba eden tıpkısı şeyi Cenabıhak aşkına söyleyin göndermek cins mi, örtünme mümkün mi?” ifadelerini kullandı.

“HAKEZA YAPARSAN PEDOFİLİ ARTAR”

Dörtbudak, bambaşka tıpkısı açıklamasında ise çocuklara müteveccih olarak şunları söyledi; “Meze vesilesiyle görüyoruz sokaklarda, kız çocuklarına giydirdikleri elbiseler. Aman yarabbi. ‘E çocuktur.’ Çocuktur var mı? Çocuk kendiliğinden alıştıracaksın. Çocuğun kolu, göğsü, her tarafı bariz, atlet kadar elbiseler, mini eteklik ayak belirtik ondan sonra pedofili suçtur.

Pedofili akımı sen körüklüyorsun. Sen insanların gözüne tahrik edici şeyler ortaya koyarsan, batının getirdiğinden giysiyi, edebi, ahlakı aileye koyarsan, çoluk çocuğuna yaşatırsan bittabi ki cemiyet bozulur, elbette ki pedofilik suçlar bile artar. Tavşana birçok diyoruz, tazıya tut diyoruz. Evvel suçu, eylemi oluşturacak ortamları örtmek geçişsiz.”

AŞURE AYI İNCE TEPKİ GÖSTERDİ

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, imamın skandal sözlerine şöyle aksülamel gösterdi:

“Bakın çok degaje konuşuyorum! Ant olsun kim; Cumhurbaşkanı olduğum çevrim, ‘Çocuğun kolu, göğsü, temas tarafı meydanda. Ondan bilahare pedofili suçtur. Pedofiliyi sen körüklüyorsun’ diyen sapıkları, bu sapıkları millete mortocu diyerek yutturan anormal severleri gökyüzüne özlenti bırakacağım!”Share: