Sıkıntılı sokakta baziçe oynayan dallar, bir anda geçen otomobilin altında kalmaktan pres kurtuldu: Bu zararlıyı bulun

Tekirdağ’ın Yeniçiftlik ilçesinde çocukların oyun oynadığı ancak aynı sokakta pes dedirten anlar yaşandı. Küçük Asya Ajansı spor muhabiri olan Garaz Kaya’nın paylaştığı görüntüler kısa sürede içtimai medyada gündem oldu.

“BİLE BİLE ÇOCUKLARIN ÜZERİNE SÜRÜYOR”

Kaya, kızının birlikte bulunduğu sokakta çocukların baziçe oynadığını söyleyerek yılgı anlarını Twitter hesabından paylaştı. Paylaşımda ise şu ifadeler yer aldı: “Site magandası, kızımın de oynadığı sokakta ahiret yolculuğu saçacak hızda ilerliyor. Çocuklar serencam anda ezilmekten kurtuluyor. Lütfen bu sosyete zararlısını bulup hayatları tehlikeye atmaktan yargılayın. Daracık çıkmaz ve emniyetsiz ayrımsız hız. düşünülerek çocukların üzerine sürüyor. Tümü kaçan kızcağız akıbet anda ezilmekten kurtuluyor. Kimi Vakit ızdırap olayları çelmek, o olay olmadan birlikte gerçekleşebilir. Bu kabil insanlara (!) çok çok dikkat edilmeli”

”SÜRÜCÜ PESTIL FALAN TAŞIMIYOR”

Kaya, içtimai iletişim araçları kullanıcılarının “Güdücü hastalanmiş taşıyor olabilir” yorumları üstüne ise şunları söyledi: ”Çoban pestil filan taşımıyor. Ego görevde sıkıntılı dışındayım. Eşimin anlattığına bakarak, güdücü sahile kadar gelip dönmeye çalışırken duvara sürtüyor. Elan sonradan da sanki sinirlenip arabayı o daracık sokakta son tezelden ve çocukları umursamadan sürüp yola gidiyor”

ALKOLLÜ OLDUĞU TESPİT EDİLDİ

Yapılan ihbar konusunda aracın kiralık, şahsın birlikte alkollü olduğu, sürücünün nakdî ceza alarak ehliyetine umum konulduğu belirtildi.Share: