YANLIŞSIZ Parti’li Musannif: Çokça üzgünüz

DÜRÜST Fırka Genel Komutan Yardımcısı Dirimsel Kalem, Bartın’ın Amasra ilçesinde 40 işçinin hayatını kaybettiği eroin faciasıyla ilişkin, “Olaydan belde çok üzgünüz. Emrihak eden kardeşlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Yakınlarının ve eksiksiz milletimizin başı sağ olsun. Yaralılarımıza da evgin felah diliyorum” dedi.

DÜRÜST Tümen Genel Komutan Yardımcısı Kalem, Isparta’daki program kapsamında otelde gazetecilerle ayrımsız araya geldi. Toplantıya YANLIŞSIZ Parti MKYK üyeleri, milletvekilleri, belediye başkanları, devlet ve uray sedir üyeleri, partililer katıldı. YANLIŞSIZ Fırka İl Başkanı Osman Zabun, beyaz zehir faciasında hayatını kaybeden madencilere Allah’tan yağmur, yaralılara şifa dilediğinde bulundu.

DÜRÜST Öğür Umumi Başkan Yardımcısı Yazar ise ülke genelini kapsayacak şekilde planlanan ‘2023’e Akilane Kent Buluşmaları’ programının zehir fenomen nedeniyle ertelendiğini belirterek, “Olaydan belde çokça üzgünüz. Mevt eden kardeşlerimize Allah’tan yağmur diliyorum. Yakınlarının ve tüm milletimizin başı iyi olsun. Yaralılarımıza bile acil onma diliyorum. Cumhurbaşkanı’mızın üstelik bugün Diyarbakır programı vardı ve fesih ederek Bartın’a gitti. Biz da programımızı halel ederek tekmil dikkatimizi oraya vereceğiz” diyerek konuştu. Aileye ehemmiyet veren siyasi parti olduklarını vurgulayan Muharrir, “Atom Çekirdeği ev, hepimizin konusunda titrediği, hassasiyet gösterdiği en ana ilkedir. Aynı birlikte siyasal ailemiz var. Onun ismi de SELIM Tümen. Özelimizde kıytırık dünyamızda ilgi gösterdiğimiz ailemizde gösterdiğimiz duyarlık ne ise bu çatı altında birbirimize cebin ilişkilerimizde derece biçerken, cemi kurarken banko etik bilimi kurallara riayet etmek zorundayız. Tıpkısı şişman ailemiz daha var, Türkiye Cumhuriyeti. Tığ siyasi rekabeti hiçbir zaman değerler üstüne yapmadık. Değerler hepimizin. Sancak, vatan hepimizin. Devletimiz, Türkiye Cumhuriyeti’miz ve biz 85 milyon Türkiye Cumhuriyet Altını vatandaşının katılmış ismi yegâne millettir” dedi.

Dirimsel Müellif, daha sonra Isparta Uray Başkanlığı’nı mülakat edip, kentten ayrıldı.

Share: