Bahçeli Sivas’ta 35 bin kişiye seslendi

MHP’nin “2023’e akıllıcasına: Aday Belli değişmeyen açık” mitinglerinin ilki olan Sivas mitingini yaklaşık 35 bin can izlem etti.

MHP Umumi Başkanı Izzet Bahçesi 2023 umumi seçimleri mitinglerinin ilkini geçtiğimiz zaman Cumhuriyetin temellerinin atıldığı şehir olan Sivas’ta gerçekleştirdi. Sivas Kongresinin 103. Sene dönümünü olan 4 Eylül tarihinde gerçekleştirilen mitinge faziletli oranda katılım oldu. Güven kayıtlarına bakarak miting alanında 25 bin gönül vardı. Miting alanını çevreleyen bariyerler katılımcılar üzere ehliyetli olmadı. Binlerce hayat mitingi bariyerlerin dışından dinlemek zorunda kaldı. Alana giremeyenlerle gelişigüzel mitingi kestirmece 35 bin birey izleme etti.

MHP Umumi Başkanı Ululuk Bahçeli Sivas mitinginde “2023 adayımız galiba, kararımız kesin” diye niteleyerek Cumhur ittifakını henüz canlı kılabilmek için Sivaslılardan partisine ve Cumhur Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı her zamankinden elan çok bindi vermelerini istedi.

Bahçeli’ye Sivasspor forması armağan edildi

MHP Sivas Milletvekili Ahmet Özyürek, miting öncesi MHP Genel Başkanı Mehabet Bahçeli’ye üstünde adı ve Sivas’ın plaka kodu olan 58 mukayyet olan tıpkı Sivasspor forması ihsan etti. Sivasspor’a olan sevgisi ile özen çeken Özyürek, daha öncede Sivasspor’un uğradığı yargıcı haksızlıklarına meclise taşıyarak gündeme gelmişti. – SİVAS

Share: