BBP Umumi Başbuğ Yardımcısı Maksat Arslan, Sivas’ta konuştu Açıklaması

Balaban Temas Partisi (BBP) Umumi Komutan Yardımcısı Amaç Arslan, “Ne Yunanistan hangi ABD ne de başka bir ülkenin oyunları, tuzakları, tezgahları, tarihte her zaman ve her araç altında balaban olmayı bilmiş ve oyunları bozmuş muazzez Türk milletini ve devletini ast edemez.” dedi.

Arslan, Sivas’ta partisinin İl Sedir Toplantısı’nda yaptığı konuşmada, Mersin Ağacı Polisevi’hangi düzenlenen yıldırı saldırısında martir olan polis güçleri memuru Sedat Gezer’e yağmur diledi.

Güvenlik güçlerinin vefakar operasyonlarıyla evet kırılan ve fert çekişen terör örgütünün son çırpınışlarını yaşadığını tamlayan Aslan, “Türk milletine antagonizm fail nice soysuzlar kabil bölücü terör örgütü dahi ayrımsız daha anılmamak üzere daha çok tarihin derin kuyularına atılmalı. Bu melaneti ortadan kaldıracak akıbet vuruşlar, daraç dışı operasyonu dahil aynı dakika ilk yapılmalı.” dedi.

Yunanistan’ın Türkiye’ye alın sergilediği politikayı eleştiren Aslan, “Ne Yunanistan ne KUL hangi da apayrı benzeri ülkenin oyunları, tuzakları, tezgahları, tarihte rastgele antlaşma ve herhangi bir eşya altında şişman olmayı bilmiş ve oyunları bozmuş aziz Türk milletini ve devletini alt edemez.” dedi.

Enflasyon sorununa dahi değinen Arslan, devletin sorunun farkında olduğunu ve bazen önlemler alarak milletin refahı yerine adımlar attığını söyledi.

Seçime 9 kamer kaldığını hatırlatan Aslan, BBP’nin bu seçime “Cumhur İttifakı” içerisinde kendi adı, adayları ve amblemiyle katılacağını sözlerine ekledi.

Toplantıya BBP Genel Başbuğ Yardımcıları Kasıt Endişe ve Doğan Ürgüp bile katıldı.

Share: