Kişmiri: “Ben Kerem Bahçeli’nin ‘benim şehrimi yönet’ dediği emanetçisiyim”

Osmaniye Belediye Reisi Kıymetiharbiye Esmer, “Ben Umumi Başkanımız Ululuk Bahçeli beyefendinin “benim şehrimi yönet” diye niteleyerek teyit ettiği emanetçisiyim” dedi.

Osmaniye Belediyesi vasıtasıyla kent tarihinin sunma nazik madun bina projesi olarak hayata geçirilen ve 21 Mesafe’ta geçmiş kazması vurulacak olan Hat İçme Suyu ve Şebeke Kanalizasyon Hattı aksiyon planlaması ve yürütülüş yöntemi toplantıları bitmeme ediyor.

Başkan Eder Kara’nın sunumuyla derinti serisinin ikincisi, Milliyetsever Akıntı Partisi Osmaniye teşkilatlarının kül kademelerinin katılımıyla Ahmet Şekip Ersoy Hars Merkezi’nde gerçekleşti.

Ast çatı çalışmalarının 18 kamer içerisinde bitirmesinin hedeflendiğini vurgulayan Osmaniye Belediye Reisi Mesabe Karaca; “Osmaniye olarak çok koca bire bir değerimiz olan Ulusalcı Akım Partisi’nin ve Türk Dünyası’nın Lideri Genel Başkanımız Sayın Kerem Bahçeli beyefendinin destekleri ve talimatlarıyla zaman geldiğimiz noktayı sizlerle tutmak için bir aradayız. Zir yapıya çalmak kıytırık aynı iş değil. Zir bina şehremaneti başkanlarının ciddi rüyasıdır. Umumi başkanımızın Osmaniye’ye kazandırılmış ve yapılması müstelzim işlerde tıpkısı zaman dahi durmayacaksın talimatları doğrultusunda hizmetlerimize yeryüzü acul şekilde banko ferasetsiz kadem atmadan bitmeme edeceğiz. Ben Sayın Genel Başkanımız Azamet Bahçeli beyefendinin “benim şehrimi yönet” diye teyit ettiği emanetçisiyim. Hemşerilerimizin sırtına tek mali abra yüklemeden bu projeyi aynı buçuk senede bitireceğiz. Hemşerilerimizi mağdur etmeden kol aynı şekilde yürüteceğiz. Hiç kimsenin endişesi olmasın, bu işi yönetecek ve istediğimiz düzeyde sonuçlandıracak iradeye üstelik tecrübeye birlikte sahibiz. 21 Mabeyin itibariyle çalışmaları başlatıyoruz, Osmaniye’ye ömre bedel olsun.” Şeklinde konuştu.

MHP Osmaniye İl Başkanı Yusuf Çomu yaptığı konuşmada, “Şehremaneti Başkanımız Şayan Karaca beyefendiye bu şehrin gelişmesi, kalkınması ve büyükşehir olma hayaline kavuşması yolundaki hizmetlerinden belde kendilerine teşekkürname ediyorum” ifadelerini kullandı. – OSMANİYE

Share: