Sonuç dakika haberi! Balıkesir’de yakalanan 72 şahıstan 23’ü tutuklandı

Balıkesir’de polis ve güllabi ekiplerinin değişik gerçekleştirdiği ‘Huzur’ operasyonlarında çeşitli suçlardan aranan toplam 72 nüfus gözaltına alınırken, adli makamlara atıf edilen 23 isim tutuklandı.

Balıkesir İl Itimat Müdürlüğü Güvenlik Bölüm Müdürlüğü ekipleri umumi güvenliği ve asayişi uydurmak üzere, Altıeylül, Karesi, Ayvalık, Bandırma, Burhaniye, Edremit, Erdek, Rutubet, Gömeç, Manyas ve Susurluk İlçelerinde yapılan çalışmalarda 46 aranan isim tutulmuş, 23 şahsiyet tutuklandı. Yapılan aramalarda; 7 sayı ruhsatsız tabanca ve tabancalara ilişkin 61 adet fişek, 3 skor ruhsatsız tüfek, 2 nüsha kurusıkı tabanca ve 1 nüsha fişek ele geçirildi.

Yine Balıkesir İl Jandarma Komutanlığı ekipleri genel güvenliği ve asayişi sağlamak amacıyla Altıeylül, Ayvalık, Bandırma, Burhaniye, Edremit, Erdek, Havran, Karesi, Sındırgı ve Susurluk ilçelerinde yapılan çalışmalarda ve yapılan öğün arama ve aramalarında; 26 aranan erkek yakalanırken, 1 skor ruhsatsız av tüfeği, 2 sayı av tüfeği fişeği ve 1 skor bıçak ele geçirildi. – BALIKESİR

Share: