DÜRÜST Parti’li Yılmaz’dan “Türkiye Yüzyılı” üzere destek çağrısı

DOĞRU Öğür TBMM Kol Başkanı İsmet Yılmaz, ” Türkiye’nin elan özgür, demokratik ve türe ortamında kalkınmış olmasını eksiltmek isteyenler, içeride arı büzük, dışarıda saygınlık görmesini isteyenler ve evlatlarına elan hareketli tıpkısı Türkiye artırmak isteyen bilcümle vatandaşlarımızın DOĞRU Fırka’yi bu yürüyüşte bire bir sefer daha bekâr bırakmaması geçişsiz.” dedi.

Yılmaz, DÜRÜST Parti Genel Tarz AR-GE ve Eğitim Bilimi Başkanlığınca Sivas’ta Amut Yazıcıoğlu Kültür Merkezi’nde planlı “Türkiye Yüzyılı” temalı Düzenleme Akademisi Eğitimleri programı öncesi AA muhabirine açıklamalarda bulundu.

AK Öğür’nin 20 yıldır milletiyle bu arada yürüdüğünü tamlayan Yılmayan, partinin bu süre süresince yapılan hizmetlerle birlikte dünyada deli dolu benzeri büyüklük konumuna gelerek bölgesinin lideri olduğunu vurguladı.

Yılmayan, Türkiye Cumhuriyetinin ikinci yüzyılını yaşayacağını hatırlatarak, şu değerlendirmede bulundu:

“Intihap dönemine bağışlamak üzereyiz. Türkiye’nin henüz müstakil, demokratik ve türe içinde kalkınmış olmasını kaldırmak isteyenler, içeride salt yürek, dışarıda öz saygı görmesini isteyenler ve evlatlarına henüz zihayat benzeri Türkiye artırmak talip bütün vatandaşlarımızın DÜRÜST Parti’yi bu yürüyüşte bire bir kat henüz boydak bırakmaması lazım. Zımnında bu düzenleme eğitimlerinde teşkilat mensuplarımızın vatandaşların sorularına doğru cevaplar vermesi hususunda paçarız düşünüm alışverişinde bulunacağız.”

DOĞRU Öğür Eşkâl Değişmeyen Umumi Heyet (MKYK) Üyesi ve Malatya Mebus Öznur Sakat ise AK Parti’nin kuruluşundan bu yana 21 yıldır düzenleme eğitimlerine kendisini yenileyerek devam ettiğini söyledi.

Son 1 yıl içerisindeki 3. eğitim programını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı “Türkiye Yüzyılı” vizyonu ile gerçekleştireceklerini hatırlatan Çalık, “Biz YANLIŞSIZ Fırka’nin birinci 20 almanak bakım dönemini tamamladık. Deminden Allah talih ederse 2023’e girerken ikinci 20 sene üzere girişim atıyoruz ve Türkiye Yüzyılı’nın hazırlık aşamasını tamamladık. Türkiye Yüzyılı’nda dünyaya de çalım model olacak uygulamalarla ayrımsız önsezi belgesi hazırladık ve bunu yekpare teşkilatımızla ve halkoyu ile paylaşacağız.” diye konuştu.

SELIM Parti MKYK Üyesi Umumi Dalan AR-GE ve Yetişek Başbuğ Yardımcısı Ses Sarıbaş üstelik Organizasyon Akademisi Eğitimleri’nin “Türkiye Yüzyılı”, “Seçme 2023”, “Sıkça Sorulan Sorular” ve “Yıpranmamış Medya” başlamak amacıyla 4 laf başlığında verileceğini ve 3 haftada sonuçlandırmayı hedeflediklerini aktardı.

Yetişek programı basına merbut gerçekleştirildi.

Share: