Mebus Altınok, yıpranmamış dönemde Rektör Çomaklı’ya başarılar diledi

YANLIŞSIZ Parti Erzurum Mebus Selami Altınok, Atatürk Üniversitesinin 2022-2023 terbiye-öğretim dönemine başlamasına gücük tıpkı müddet kala Rektör Prof. Dr. Ömer Çomaklı’yı mülakat etti.

Atatürk Üniversitesinin bölgenin kalbi olduğunu ve eskimemiş evlat vizyonu ile büyüklük yükseköğrenimine balaban aynı eklenmiş derece sağladığını belirten Altınok, yeni dönemin darülfünun ve öğrencilerine kılıklı olmasını diledi.

Atatürk Üniversitenin gelişimini yakından takip ettiğini belirterek tamamlanan ve bitmeme etmekte olan projelerden dolayı Rektör Çomaklı’yı tebrik fail Altınok, Türkiye Şişman Ulus Meclisinde Atatürk Üniversitesinin başarılarıyla anılmasının kurum verici olduğunu söyledi.

Üniversitede gerçekleştirilen eskimemiş dolaşma hazırlıklarının tamamlanma aşamasında olduğunu nâkil Rektör Çomaklı ise üniversitenin projeleri, çalışmaları ve mevcut durumu için hikmet paylaşımında bulundu.

Üniversitenin gelişim sürecine cevvaliyet çevirmek hesabına özellikle memleket milletvekilleri olmak üzere ilişik birlik dirilik, çalım ve kuruluşlarla teşrikimesai ve tesanüt zarfında olduklarını vurgulayan Rektör Çomaklı, Atatürk Üniversitesine desteklerini rapor fail YANLIŞSIZ Parti Erzurum Saylav Selami Altınok’a teşekkürlerini iletti. – ERZURUM

Share: